sp15@edu.gorzow.pl

+48957228729

+48667659236

ul. Aleksandra Kotsisa 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim

  1. pl
  2. en
  3. uk
  1. pl
  2. en
  3. uk
24 czerwca 2022 rozbrzmiał po raz ostatni dzwonek szkolny. Przed uczniami ponad 2 miesiące zasłużonych wakacji. Uczniowie klas IV - VII odebrali nagrody w czasie okolicznościowego apelu, natomiast świadectwa od swoich wychowawców w czasie spotkań w gabinetach.
 
Na specjalne wyróżnienie zasługują:
 
Maja Nalewaj i Patryk Świderski kl. 7a - finaliści konkursu przedmiotowego z języka angielskiego
 
Adam Dominiak kl. 7d – otrzymał tytuł finalisty konkursu ornitologicznego "Co sikory robią zimą?"
 
Alicja Ślaska kl. 4b, bardzo dobry wynik w kategorii Maluch - klasa 4 szkoły podstawowej w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
 
Karol Prokopiuk kl. 5a - godne reprezentowanie szkoły w finale Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
 
Julia Pedo i Alicja Ślaska kl. 4b oraz Alicja Gwizdowska kl. 7 d - tytuł Prymusa Szkoły, średnią 6,00 i wzorowe zachowanie.
 
Agata Stopyra kl. 5a, Franciszek Widziak kl. 5b, Mateusz Czyżniejewski kl. 6a - bardzo wysoka średnia i tytuł Prymusa
 
kl. 5 a - najwyższa średnia na poziomie klas 4-7 (4,84)
 
Marcelina Michałowicz z kl. 7 a - wyróżnienie w Konkursie Maraton Matematyczny
 
Julia Pedo z kl. 4b, - Mistrz liczenia w pamięci na poziomie klas czwartych

 

 

Nikodem Bałdyga z kl. 5a, - Mistrz liczenia sposobem pisemnym na poziomie klas piątych

 
Filip Dominas kl. 6a - Mistrz liczenia sposobem pisemnym na poziomie klas szóstych
 
Nadia Mikołajewicz z kl. 7c - Mistrz liczenia sposobem pisemnym na poziomie klas siódmych
 
Pola Loc (7c):
- złota medalistka w Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w skoku w dal
- srebrna medalistka w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży w skoku wzwyż
- srebrna medalistka w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w biegu na dystansie 80m ppł
- srebrna medalistka w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w skoku wzwyż
 
Gabriela Żal (6a):
- finalistka Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 60m
- finalistka Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w skok w dal
- finalistka Mistrzostw Województwa Lubuskiego w biegu na 100m
- finalistka Mistrzostw Województwa Lubuskiego w biegu na 300m
 
Hanna Walkowiak (7c):
- finalistka Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 60m
- finalistka Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w skok w dal
- finalistka Mistrzostw Województwa Lubuskiego w biegu na 100m
- finalistka Mistrzostw Województwa Lubuskiego w biegu na 300m
 
Julia Kozłowska (7c):
- finalistka Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 60m
- finalistka Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 300m
- finalistka Mistrzostw Województwa Lubuskiego w biegu na 100m
- finalistka Mistrzostw Województwa Lubuskiego w biegu na 300m
 
Katarzyna Malewska:
- srebrna medalistka Mistrzostw Województwa Lubuskiego w rzucie młotem
- finalistka Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w rzucie dyskiem
- finalistka Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w pchnięciu kulą
 
Zofia Malewska:
- brązowa medalistka Mistrzostw Województwa Lubuskiego w rzucie młotem
- finalistka Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w rzucie dyskiem
- finalistka Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w pchnięciu kulą
 
Lena Barzycka:
- finalistka Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w pchnięciu kulą
 
Hanna Bendowska z kl. 4b - najwięcej przeczytanych książek w ramach konkursu czytelniczym Książki z górnej półki
 
Gratulujemy!

Zakończenie roku szkolnego w klasach IV-VII

24 czerwca 2022