18 lipca 2022

"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciała swym odejściem smucić...
tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić."
Ks. Jan Twardowski

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że dzisiaj po długiej i ciężkiej chorobie odeszła nasza koleżanka, długoletni pracownik naszej szkoły, wspaniała druhna, cudowny wychowawca i Człowiek, nietuzinkowy nauczyciel języka polskiego.

 

Śp. Mariola Klapczyńska

 

 

Pani Mariola Klapczyńska była nie tylko najdłużej pracującą nauczycielką szkoły, ale przede wszystkim pasjonatką zawodu nauczyciela. Zawsze pomysłowa, twórcza, kreatywna. Była wzorem mentora zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Pracowita, sumienna, wrażliwa na krzywdę innych, niosąca pomoc tym, którzy pomocy potrzebowali. Nikt nie jest w stanie zastąpić tak oddanej swojej pracy i swoim uczniom osoby.

 

Pogrzeb rozpocznie się mszą Świętą w kaplicy Products przy ulicy Żwirowej w Gorzowie Wielkopolskim we wtorek, 2 sierpnia 2022 roku o godzinie 11.00. Po Mszy Świętej złożenie urny z prochami zmarłej do grobu obędzie się na cmentarzu komunalnym w Gorzowie Wielkopolskim.

 

W tym trudnym czasie żałoby łączymy się myślami z rodziną i przyjaciółmi Pani Marioli, którym szczerze współczujemy utraty ukochanej osoby.

 

 

Dyrekcja,

Grono Pedagogiczne,

Pracownicy

i cała społeczność Uczniowska

 

 

  1. pl
  2. en
  3. uk
  1. pl
  2. en
  3. uk

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim

ul. Aleksandra Kotsisa 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

+48667659236

+48957228729

sp15@edu.gorzow.pl

Adres naszej skrytki:

/SP15Gorzow/Skrytka ESP

Nasz adres: AE:PL-47173-29867-TAISU-24