01 września 2022

Inauguracja Nowego Roku Szkolnego

Wakacyjna przerwa dobiegła końca. Dziś stajemy u progu nowego roku szkolnego. Oprócz zapału, radości i ciekawości w naszych głowach pojawia się wiele pytań o to jaki będzie ten najbliższy rok.
W uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, dyrekcja, rodzice oraz goście specjalni - pani Agnieszka Pozarzycka, która kończy sprawować swoją funkcję jako przewodnicząca Rady Rodziców oraz pan porucznik Przemysław Walczak - przedstawiciel Wojskowego Centrum Rekrutacji w Gorzowie Wlkp.
Od pierwszego września w naszej szkole uczyć się będzie 504 uczniów, w tym 63 uczniów w klasach 1 oraz aż 55 nowych uczniów w klasach 2 – 8.
Jako szkoła nie zwalniamy, a nawet przyspieszamy w swoich działaniach edukacyjnych. W tym roku kontynuujemy realizację programu Global Scholars, tym razem nasz temat przewodni to „World of water”, będziemy odkrywać rolę wody. To również trzeci, ostatni rok projektu Erasmus+ pt. „Szczęśliwe dzieci, gotowi do pracy uczniowie, wydajne umysły”, uczniowie klas I – III będą mieli możliwość współpracy z dziećmi z 5 państw europejskich, a nauczyciele będą poznawać nowe techniki nauczania, które wpłyną na dobre samopoczucie uczniów w czasie lekcji.
Od września w naszej szkole funkcjonować będzie Laboratorium Przyszłości, w którym nasi uczniowie będą uczyć się programowania, rozwijać swoje zainteresowania z zakresu najnowszych technologii oraz uczestniczyć z zajęciach rozwijających zainteresowania na światowym poziomie.

W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów oraz spokoju.

  1. pl
  2. en
  3. uk
  1. pl
  2. en
  3. uk

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim

ul. Aleksandra Kotsisa 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

+48667659236

+48957228729

sp15@edu.gorzow.pl

Adres naszej skrytki:

/SP15Gorzow/Skrytka ESP

Nasz adres: AE:PL-47173-29867-TAISU-24