sp15@edu.gorzow.pl

+48957228729

+48667659236

ul. Aleksandra Kotsisa 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim

  1. pl
  2. en
  3. uk
  1. pl
  2. en
  3. uk
W naszej szkole Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodziliśmy bardzo uroczyście. Z tej okazji zorganizowaliśmy festyn, w czasie którego każdy uczeń mógł się dobrze bawić. Tradycją szkoły jest, że w tym dniu obchodzimy również Dzień Sportu. Były więc konkurencje sportowe i sprawnościowe a nawet zumba. Na boiskach można było pokonać różne tory sprawnościowe, w tym jazda hulajnogą, deskorolką, czołganie się, skok w dal itp.
Wielkim powodzeniem cieszyły się stanowiska plastyczne, w tym „malowanie buziek”. Można było też spędzić czas na stoisku z grami planszowymi. Szczególnie młodsi uczniowie zachwyceni byli robieniem baniek mydlanych. W czasie trwania imprezy uczniowie mogli też zaprezentować swoje talenty, pasje. Były prezentacje śpiewu, gry na wiolonczeli, skrzypcach, trąbce czy akordeonie, taniec, akrobatyka i prezentacja uzdolnień plastycznych.
Giełda rzeczy różnych, kiermasz ciast, deserów i pierogów cieszyły się wielkim powodzeniem. Niesamowitą atrakcją była aukcja przedmiotów związanych z klubem żużlowym Stal Gorzów, jak i innych, których ofiarodawcami są przyjaciele naszej szkoły.
Wielu uczniów skorzystało również z obecności strażaków i policjantów. Mogli dowiedzieć się o ich pracy, wejść do samochodu czy ubrać sprzęt specjalistyczny.
Uczniowie, którzy uczestniczyli w proponowanych na festynie przedsięwzięciach, mogli brać udział w losowaniu nagród, których było bardzo dużo. Wszystkim dopisywały wspaniałe humory. Na dodatek trafiliśmy na piękną pogodę.
Organizatorzy
Beata Kępińska
Artur Świerzko

Dzień Dziecka

02 czerwca 2022