02 June 2022

Dzień Dziecka

W naszej szkole Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodziliśmy bardzo uroczyście. Z tej okazji zorganizowaliśmy festyn, w czasie którego każdy uczeń mógł się dobrze bawić. Tradycją szkoły jest, że w tym dniu obchodzimy również Dzień Sportu. Były więc konkurencje sportowe i sprawnościowe a nawet zumba. Na boiskach można było pokonać różne tory sprawnościowe, w tym jazda hulajnogą, deskorolką, czołganie się, skok w dal itp.
Wielkim powodzeniem cieszyły się stanowiska plastyczne, w tym „malowanie buziek”. Można było też spędzić czas na stoisku z grami planszowymi. Szczególnie młodsi uczniowie zachwyceni byli robieniem baniek mydlanych. W czasie trwania imprezy uczniowie mogli też zaprezentować swoje talenty, pasje. Były prezentacje śpiewu, gry na wiolonczeli, skrzypcach, trąbce czy akordeonie, taniec, akrobatyka i prezentacja uzdolnień plastycznych.
Giełda rzeczy różnych, kiermasz ciast, deserów i pierogów cieszyły się wielkim powodzeniem. Niesamowitą atrakcją była aukcja przedmiotów związanych z klubem żużlowym Stal Gorzów, jak i innych, których ofiarodawcami są przyjaciele naszej szkoły.
Wielu uczniów skorzystało również z obecności strażaków i policjantów. Mogli dowiedzieć się o ich pracy, wejść do samochodu czy ubrać sprzęt specjalistyczny.
Uczniowie, którzy uczestniczyli w proponowanych na festynie przedsięwzięciach, mogli brać udział w losowaniu nagród, których było bardzo dużo. Wszystkim dopisywały wspaniałe humory. Na dodatek trafiliśmy na piękną pogodę.
Organizatorzy
Beata Kępińska
Artur Świerzko
  1. pl
  2. en
  3. uk
  1. pl
  2. en
  3. uk

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim

ul. Aleksandra Kotsisa 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

+48667659236

+48957228729

sp15@edu.gorzow.pl